تبلیغات
شهرماشین - قیمت‌گذاری مدل 2015 هیوندای النترا
تاریخ : جمعه 20 تیر 1393 | 08:58 ب.ظ | نویسنده : admin


پس از یک سری بهینه‌سازی‌های متوسط برای مدل سال ۲۰۱۴، هیوندای النترای ۲۰۱۵ ارتقای بیشتری در امکانات و همین‌طور بدنه پیدا کرده است. در همین حال، قیمت اولیه النترا تنها ۵۰ دلار اضافه شده و به ۱۸۰۶۰ دلار رسیده است.

2014 Hyundai Elantra Limited

2014 Hyundai Elantra Limited


این قیمت برای مدل پایه هیوندای النترا ۲۰۱۵ SE با سیستم گیربکس ۶ دنده دستی است. انتخاب گزینه ۶ سرعته اتوماتیک برای گیربکس، ۱۰۰۰ دلار دیگر به قیمت خودرو خواهد افزود. مدل SE با تجهیزات استاندارد زیادی عرضه شده است. امکاناتی چون چرخ‌های آلومینیومی، پورت USB، رادیوی ماهواره‌ای، سیستم کنترل حرکت و ورودی بدون کلید. دو پکیج آپشن برای مدل SE با گیربکس اتوماتیک در دسترس قرار دارند؛ اولی پکیج «تجهیزات محبوب» ۹۰۰ دلاری است که شامل چرخ‌های بزرگ‌تر، چراغ‌های مه‌شکن، نمایشگر لمسی سیستم صوتی، دوربین نمای عقب، بلوتوث و نوربالای اتوماتیک است. دومی، پکیج جدید SE استایل است که یک سقف آفتاب‌گیر، پوشش چرمی برای چرخ فرمان، چراغ‌های LED و برخی طرح‌های کروم و آلومینیومی را اضافه می‌کند.
2014 Hyundai Elantra GT Interior

2014 Hyundai Elantra GT Interior


مدل بعدی، هیوندای الانترا ۲۰۱۵ مدل اسپرت است که تریمی است که برای مدل سال ۲۰۱۴ به خط تولید اضافه شده و دارای یک موتور بزرگ‌تر ۲ لیتری چهار سیلندر است. این در حالی است که در دیگر مدل‌های هیوندای النترا موتور ۱/۸ لیتری استفاده شده است. برای مدل ۲۰۱۵، النترا اسپرت دارای قیمت اولیه‌ای برابر با ۲۲۴۱۰ دلار است که همراه با گیربکس ۶ دنده دستی عرضه می‌شود و باز هم برای داشتم سیستم اتوماتیک ۶ دنده هزینه اضافی ۱۰۰۰ دلار را باید پرداخت کرد. نسبت به النترا SE، النترا دارای امکانات اضافه‌تری مانند چرخ‌های آلومینیومی بزرگ‌تر، سیستم تعلیق اسپرت، دکمه فشاری استارت، تنظیم خودکار صندلی راننده، صندلی‌های جرمی، چراغ‌های عقب LED، جلوپنجره طرح کروم تیره و یک سقف آفتابگیر است. از موارد جدید برای سال ۲۰۱۵، پکیج ۱۲۰۰ دلاری «اسپرت تک» برای مدل‌های اسپرت است که همراه با گیربکس اتوماتیک، راهبری، یک سیستم صوتی پرمیوم و سیستم ارتباطی بلولینک هیوندای را اضافه می‌کند.

2014 Hyundai Elantra Limited


حدّ بالای هیوندای الانترای ۲۰۱۵، تریم لیمیتد است که قیمت پایه ۲۲ هزار ۵۱۰ دلار دارد. این قیمت به این دلیل از مدل‌های اسپرت با گیربکس اتوماتیک بیشتر است که در این تریم از موتور کوچک‌تر ۱/۸ لیتری استفاده شده است. در تریم لیمیتد، صندلی‌های چرمی به صورت استاندارد استفاده شده‌اند که در جلو و عقب دارای گرم‌کن هستند. همچنین در بدنه، از طرح‌های کروم استفاده شده، چراغ‌های عقب LED هستند، تنظیم خودکار صندلی راننده به کار رفته و چرخ‌ها ۱۷ اینچی آلومینیومی‌اند. پکیج قبلی با عنوان «لیمیتد تک» به پکیج «آلتیمیت» تغییر نام داده و با وجود ارائه همان امکانات، قیمت آن ۳۵۰ دلار کمتر است (۲۴۰۰ دلار). در این پکیج، امکاناتی چون سیستم راهبری، سیستم صوتی پرمیوم، سقف آفتابگیر، سیستم کنترل هوای اتوماتیک و کلید فشاری استارت ارائه شده است. تمام امکانات در یک هیوندای النترای ۲۰۱۵، قیمت نهایی برابر ۲۴۹۱۰ دلار ایجاد خواهند کرد.

هیوندای النتراهای SE و لیمیتد در مدل سال ۲۰۱۵ دارای رنگ‌آمیزی‌های جدیدی شامل کوارتز، سفید صدفی، نقره‌ای سمفونی، آبی دریاچه‌ای و خاکستری متالیک شده‌اند. این در حالی است که مدل اسپرت دارای رنگ جدید «سفید موناکو» شده است.


برچسب ها: قیمت‌گذاری مدل 2015 هیوندای النترا،