تبلیغات
شهرماشین - پورشه برای رقابت با ب‌ام‌و X6 آماده می‌شود
تاریخ : پنجشنبه 1 خرداد 1393 | 08:37 ب.ظ | نویسنده : admin


رقابت برای کوپه‌های اسپرت در آینده سخت‌تر خواهد شد. در حالی که کانسپت کوپه شاسی‌بلند مرسدس وارد مرحله تولید می‌شود، پورشه نیز با مدل کاین کوپه پنج در به این عرصه وارد خواهد شد.

bmw-x6-diesel-vs-porsche-cayenne

پورشه برنامه دارد تا خط تولید کاین را برای مدلی مشابه ب‌ام‌و X6 گسترش دهد. طراحی این مدل در مراحل انتهایی خود قرار دارد. کاین کوپه به عنوان گزینه‌ای اسپرتی‌تر برای کاین معمولی به بازار وارد خواهد شد و دارای پیشرانه‌های مختلفی چون موتور بنزینی و دیزلی و پلاگین بنزینی-الکتریکی و دیزل-الکتریکی هیبریدی خواهد بود.

Porsche Cayenne GTS

Porsche Cayenne GTS


کاین کوپه یکی از ۷ مدل آینده شاسی‌بلند گروه خودروسازی فولکس‌واگن است که از ورژن جدید پلتفرم MLB استفاده می‌کند. این مدل جدید، انتظار می‌رود تا در سال ۲۰۱۸ به عنوان بخشی از نسل سوم کاین معرفی شود.
New Bmw X6

New Bmw X6


مقامات رسمی پورشه در این زمینه گفته‌اند:

ما درنظر داریم که در آینده نسخه‌ای اسپرتی‌تر از کاین ارائه کنیم. مشکل در ظرفیت تولید ما در کارخانه لایپزیک بوده و فروش قابل‌اطمینان کاین‌های معمولی بوده است.

Porsche-Cayenne-Design-Sketch
از آنجایی که پورشه ظرفیت تولیدی خود را در لایپزیک، همزمان با ارائه نسل سوم کاین در سال ۲۰۱۷، افزایش خواهد داد، در این میان فضایی برای کاین کوپه نیز به وجود خواهد آمد. با طراحی هوشمندانه در نسل جدید، انتظار می‌رود تا انقلابی در نسل دوم کاین ایجاد کند و در عین حال یک طراحی تهاجمی و نشانه‌هایی از ۹۱۸ اسپایدر در خود داشته باشد.

Red-Maroon Bmw X6
نسبت به کاین‌های معمولی، مدل کوپه دارای سقف کوتاه‌تری خواهد بود؛ پنجره‌های کوچک‌تر و شیب بیشتری در عقب بدنه خواهد داشت. طراحی داخلی با نسل سوم کاین مشترک و تحت تأثیر ۹۱۸ اسپایدر خواهد بود. از کاین کوپه انتظار می‌رود تا ۱۵ تا ۲۰ درصد گران‌تر از کاین‌های معمولی باشد و قیمتش از ۶۰۷۵۵ یورو شروع شود.


برچسب ها: پورشه برای رقابت با ب‌ام‌و X6 آماده می‌شود،