تبلیغات
شهرماشین - تعیین قیمت سوبارو لگاسی ۲۰۱۵
تاریخ : پنجشنبه 1 خرداد 1393 | 09:34 ب.ظ | نویسنده : admin


مطابق اعلام سوبارو، مدل ۲۰۱۵ از سوبارو لگاسی قیمت اولیه‌ای برابر با ۲۲۴۹۰ دلار خواهد داشت. این قیمت تنها ۴۰۰ دلار از مدل قبلی لگاسی 2.5i متوسط بیشتر است، ولی در همین حال تجهیزات استاندارد بیشتری در خود دارد، ویژگی‌های ایمنی زیادی در آن به کار رفته است و مصرف سوخت بهینه‌تری دارد.

2015 Subaru Legacy

2015 Subaru Legacy


علاوه بر مواد بهتری که در طراحی داخل کابین به کار رفته، سوبارو لگاسی 2.5i مدل ۲۰۱۵ دارای یک سیستم اطلاعات و سرگرمی بهینه با صفحه نمایش لمسی است که دارای قابلیت‌های بلوتوث و پاندورا است. به علاوه، امکاناتی چون کیسه هوای بالشتک صندلی‌های جلو و سیستم هوشمند بستن جلوپنجره است تا مقاومت در برابر باد را کاهش دهد. همه این امکانات به صوتر استاندارد در سوبارو لگاسی ارائه شده‌اند. موتور ۲/۵ لیتری چهار سیلندر در این مدل لگاسی ۲ اسب‌بخار قدرت خود را افزایش داده و به ۱۷۵ اسب‌بخار رسیده است و اکنون دارای مصرف سوختی به میزان ۹/۰۵ لیتر در شهر و ۶/۵۳ لیتر در جاده در هر ۱۰۰ کیلومتر است. این در حالی است که مدل لگاسی قبلی دارای مصرف سوخت ۹/۸ لیتر در شهر و ۷/۳۵ لیتر در جاده است. تمام مدل‌های لگاسی در حال حاضر با سیستم تغییر سرعت پیوسته عرضه می‌شوند.
2015 Subaru Legacy

2015 Subaru Legacy


تریم بعدی، سوبارو لگاسی 2.5i پرمیوم مدل ۲۰۱۵ است که دارای پکیج تمام-فصل (all-weather)، سیستم کنترل هوای اتوماتیک، یک صندلی هوشمند راننده و صفحه نمایش بزرگ‌تر برای سیستم اطلاعات و سرگرمی است. قیمت‌گذاری تریم پرمیوم از ۲۴۲۹۰ دلار آغاز می‌شود که شامل هزینه تحویل نیز می‌شود. در همین حال، یک سقف آفتاب‌گیر را می‌توان به قیمت ۱۱۹۵ دلار اضافه کرد. به علاوه، با یک ۵۰۰ دلار اضافی، خریداران می‌توانند یک سقف آفتاب‌گیر همراه با پکیج راهبری داشته باشند. همچنین پکیج ایمنی دید هوشمند همراه با سقف آفتاب‌گیر و ابزار راهبری، جمعاً مبلغی برابر با ۲۸۹۰ دلار خواهند داشت.

برای چرخ‌های بزرگ‌تر ۱۸ اینچی آلومینیومی، تریم چرمی صندلی‌ها، یک سیستم صوتی پرمیوم، گرم‌کن صندلی‌ها و تشخیص خودروی پشت‌سر، لگاسی 2.5i لیمیتد، جمعاً ارزشی برابر با ۲۷۲۹۰ دلار خواهد داشت. بالاترین تریم سوبارو لگاسی مدل ۲۰۱۵ یعنی 3.6R، از پیشرانه ۳/۶ لیتری شش سیلندر با قدرت ۲۵۶ اسب‌بخار بهره می‌گیرد و قیمت آن از ۳۰ هزار و ۳۹۰ دلار آغاز می‌شود.


در حالی که مدل‌های فارس‌تر و اوت‌بک کراس‌اور محبوبیت و درآمد زیادی را برای سوبارو ایجاد کرده، لگاسی نیز یکی از گزینه‌های افرادی است که برای خرید یک سدان متوسط با سیستم دیفرانسیل تمام‌چرخ، بودجه نسبتاً کمی دارند. سوبارو لگاسی ۲۰۱۵ در تابستان امسال برای فروش به بازار می‌آید.

برچسب ها: تعیین قیمت سوبارو لگاسی ۲۰۱۵،